عکاسی فرمالیته

این روزها در زمان نوشتن قرارداد عکاسی و فیلمبرداری عروسی با این پیشنهاد روبرو می شوید که عکاسی فرمالیته یا پیش کاری را به قراردادتان اضافه کنید یا اینکه در منوی پیشنهادی آتلیه این مورد را مشاهده می کنید .

عکاسی فرمالیته که در بیشتر کشورهای جهان رایج است نوعی از عکاسی است که زوجین تمایل دارند چند روز یا چند هفته قبل از مراسم اصلی ، عکاسی و فیلمبرداری باغ ، عمارت و آتلیه را با آرامش و بدور از استرس انجام دهند و روز مراسم فقط به فیلمبرداری خیابانی با ماشین عروس و در نهایت به مراسم بپردازند.

امروزه اکثر زوجین علاقه ای به عکاسی تنها در محیط هایی با نورهای مصنوعی آتلیه ندارند و می خواهند از امکانات فضای باز هم برخوردار باشند، و چه بهتر بتوانند در محلی این کار را انجام دهند که هم بتوانند از امکانات آتلیه و هم از فضای باز با نور طبیعی استفاده کنند. بررسی و انتخاب این مکان یکی از اصول مهمی است که هر یک از زوج های جوان باید حتماً قبل از مراسمشان برای آن وقت بگذارند تا بتوانند آن محیطی که در آن حس آرامشی را که انتظار دارند بعدها از عکس هایشان بگیرند پیدا کنند.

ما در مجموعه نیکانو با کادری مجرب و باتجربه همراه با بهترین لوکیشن های عکاسی در محیطی آرام و بدور از استرس در باغ عمارت نیکان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.